Firmast

autod.ee on kaubamärk, mida omab 1997.a. loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte Moneklar OÜ, mille põhitegevusteks on kasutatud sõidukite müük ja puksiirabi teenus.

Nagu enamikel üheksakümnendate automüüjatel, oli ka autod.ee algusaastate äriidee vastavalt tollasele turunõudlusele müüa vaid kõige odavamaid kättesaadavaid autosid.

Eesti majanduse areng on toonud kaasa klientuuri ostuteadlikkuse olulise kasvu ning klientidele on lisaks hinnale oluline ka sõiduki lisavarustus, värv ning kontrollitud hooldusajalugu. Täna oleme jõudnud sellisesse seisu, kus klient on nõus maksma rohkem, et saada sõiduk, mis vastab täpselt tema soovidele ja vajadustele.

Sellepärast sai loodud ka populaarsust koguv tellimise teenus – oleme firma, kes toob just Teie soovidele ja vajadustele vastava sõiduki.

Tänu pikaajalisele praktikale ja kogemustele oleme kursis kõigi pisiasjadega, mis on seotud sõiduki valiku, ajaloo kontrolli, ostu finantseerimise, transpordi, registreerimise jms. ning meil on palju koostööpartnereid Saksamaa, Hollandi ja Belgia autokeskuste ning liisingfirmade hulgas.

Pärast Eesti liitumist Euroopa Liiduga hakkasid meilt autosid ostma paljud välismaalased ja tänaseks on tänu meie lähinaabritele (Venemaa, Soome, Valgevene jt) kasvanud üsna arvestatavaks ka ekspordi osakaal ettevõttes (2011.a. üle 500 sõiduki).

Ettevõtte töötajad on tänu pikaajalisele töökogemusele vaieldamatult oma ala spetsialistid, kelle eesmärgiks on pakkuda kliendile võimalikult maksimaalset lahendust, arvestades tema personaalseid vajadusi ja soove.

Vaatamata tohutult pidurdunud majanduskasvule Eestis, mis annab kõvasti tunda ka autoäris, oli meie väikese ettevõtte 2011.a. aasta netokäive üle 2 miljoni euro ja müüsime/ vahendasime üle 1 500 sõiduki.

Lõpetuseks tahame Teid julgustada teavitusega - kui ostate auto meilt, ei pea Te hiljem külastama maksupolitseid seoses võimaliku maksupettuse uurimisega, kuna viimasel ajal on nn. „autoärimeeste“ seas saanud populaarseks kuriteoliigiks osta EU liikmesriikidest netohinnaga sõidukeid, jättes müües maksud maksmata.

Lugupidamisega,

autod.ee

Galerii