Tellimine

Tänapäeval ei ole enam ebatavaline, kui tellitakse sõiduk seda ise eelnevalt reaalselt nägemata. Kuna auto ost ei ole igapäevane tehing, siis soovitame Teil enne tellimuse esitamist endale väga täpselt selgeks teha millistele tingimustele peab sõiduk kindlasti vastama. Mõelge kõik oma vajadused hoolikalt läbi: nt auto kere tüüp, kütuse liik, käigukast, vedav sild, värv, soovitav lisavarustus jne. Kui plaanite osta sõiduki liisingfirma vahendusel, siis soovitame eelnevalt tutvuda liisingu tingimustega, sest olenevalt Teie maksevõimest ja liisingperioodist, saate sealt teada soovitatava sõiduki vanuse ja soetushinna.

Kui olete jõudnud järeldusele millist sõidukit soovite, siis saate selle valida suurematest Euroopa automüügi portaalidest või küsida meilt, kuna omame koostööpartnereid erinevate Euroopa liisingfirmade ja kasutatud sõidukite hulgimüüjate seas.

Teile sobiva sõiduki leidumisel teeme kindlasti taustauuringu konkreetse müüja ja sõiduki kohta ning vähimagi kahtluse korral jätame endale õiguse tehingust loobuda.

Vali auto

Sõiduki otsimiseks soovitame Teile suuremaid Euroopa automüügi portaale:

Ülalmainitud kolmel portaalil on kokku rohkem kui 3 000 000 müügikuulutust. Kui Teil ei õnnestu sealt endale sobivat sõidukit leida, küsige meilt – võimalik, et täpselt Teie soovidele igati vastav auto on olemas meie koostööpartneril mõnes Euroopa liisingfirmas või autode hulgimüügiga tegelevas ettevõttes.

NB! Hoiatame Teid võimalike libakuulututse eest, mis on üles pandud eesmärgiga petta Teilt raha välja. Libakuulutuses on tavaliselt normaalsest tunduvalt madalam müügihind, puudub telefoni ja/või faksi number, puuduvad registreerimisnumbrid või need on kinni kaetud ning müüjaks on märgitud eraisik. Ei ole välistatud, et antud tunnustega kuulutus on reaalne, kuid toetudes praktikale soovitame tõsiselt võtta ainult automüügiga tegelevate firmade kuulutusi.

Ostusoov

Nimi:
E-post:
Telefon:
Firma nimi:
Soovin sellist autot:
(tekst või kuulutuse link)
Hinnakujundus:
"Võtmed kätte" (mis see on?)
"Auto kohal" (mis see on?)
Palun minuga ühendust võtta:
telefoni teel
e-posti teel
Kontrollkood:
 < ==